Konsultant / Konsultantka ds. Rejestracji Telefonicznej
  • Radom, ul. Jacka Malczewskiego 24
mazowieckie, Radom, ul. Jacka Malczewskiego 24, mazowieckie, Polska
Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Kluczowe zadania:

  • Rezerwacja terminów: organizowanie i koordynowanie terminów badań oraz konsultacji lekarskich, aby zapewnić pacjentom wygodę i dostępność usług;
  • Uzupełnianie danych Pacjentów: wprowadzanie i aktualizowanie informacji o pacjentach w systemie, dbając o precyzję, aktualność i bezpieczeństwo danych;
  • Profesjonalna obsługa Pacjenta: zapewnienie sprawnej i efektywnej obsługi każdego Pacjenta, oferując wsparcie na każdym etapie;
  • Promowanie usług dodatkowych: zachęcanie pacjentów do skorzystania z innych usług w celu zapewnienia kompleksowej opieki.

Jesteś idealnym kandydatem/ kandydatką, jeśli:

  • Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi: potrafisz swobodnie rozmawiać i budować pozytywne relacje;
  • Sprawnie obsługujesz komputer: czujesz się pewnie w pracy z komputerem i szybko uczysz się obsługi różnych narzędzi i programów.
  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim: Twoja znajomość języka angielskiego umożliwia swobodną komunikację.

Oferujemy:​

  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie: zdobądź cenne umiejętności w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy: zapewniamy pełne wsparcie i profesjonalne wprowadzenie;
  • Dodatkowe korzyści: ciesz się dodatkowymi benefitami, takimi jak prywatna opieka medyczna czy dofinansowanie szkoleń i kursów.

  • Praca mazowieckie
  • Konsultant Wysokie Mazowieckie
  • Konsultant mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251