Konsultant / Konsultantka ds. Obsługi Telefonicznej Pacjenta
  • Płock
Płock, Płock, Województwo mazowieckie, Polska
Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o.
1. 6. 2024

Grupa CMP to nowoczesna sieć placówek oferująca wysokiej jakości opiekę medyczną. Szukamy pasjonatów zdrowia gotowych rozwijać się w przyjaznym środowisku pracy i dołączyć do naszego zespołu. Oferujemy możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego. Dołącz do nas i pomóż nam dbać o zdrowie pacjentów!

My pracujemy z sercem, a Ty?

Twoje zadania:

  • Telefoniczna obsługa Pacjentów
  • Umawianie Pacjentów na konsultacje i badania
  • Udzielanie informacji o aktualnych usługach i cenniku
  • Realizacja celów jakościowych
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi oraz zachowanie profesjonalnych relacji z naszymi Pacjentami

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Dobrej dykcji i przyjaznego usposobienia
  • Znajomości języka angielskiego lub języka ukraińskiego - nie jest to warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy w Contact Center będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana dostępność w godzinach 7-12 oraz 15-20

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie
  • Dostęp do platformy benefitowej(w tym karta Multisport) – każdy znajdzie korzyści dostosowane do swoich potrzeb.
  • Możliwość rozwoju zawodowego– jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł/ła rozwijać się razem z nami.
  • Szkolenia wewnętrzne– stawiamy na ciągłe doskonalenie w wykonywanej pracy.

  • Program poleceń pracowniczych oraz inicjatyw- dajemy Ci szansę na dodatkową gratyfikację za Twoją aktywność i inicjatywę.

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupę Kapitałową CMP, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

  • Praca Płock
  • Specjalista ds. obsługi klienta Płock
  • Obsługa hotelowa Płock
  • Obsługa gastronomii Płock
  • Konsultant Mały Płock
  • Konsultant płocki
  • Konsultant Płock
  • Konsultant ślubny Płock
  • Specjalista ds. Sprzedaży Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Specjalista ds. marketingu Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851