Konsultant Klienta
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, łódzkie, Polska
PGE Obrót S.A.
31. 8. 2024

ogłasza rekrutację na stanowisko:
(Umowa o pracę na zastępstwo)

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów Indywidualnych zgodnie z obowiązującymi w PGE Obrót S.A. procedurami;
  • obsługa zawartych umów oraz zawieranie umów sprzedaży lub usługi kompleksowej dla gospodarstw domowych i small biznesu;
  • współpraca z innymi komórkami w zakresie obsługi odbiorców, w ramach umowy kompleksowej;
  • raportowanie zdarzeń wynikających z obsługi klienta na stanowisku pracy,
  • obsługa promocji i ofert sprzedaży.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office;
  • komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu oraz wysoka kultura osobista;
  • mile widziane doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z Klientem;
  • samodzielność i systematyczność, umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętności negocjacyjne;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość prawa energetycznego.

To oferujemy:

  • czytelne i transparentne warunki zatrudnienia w organizacji przewidywalnej biznesowo;
  • ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy;
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Oferty kandydatów zawierające CV proszę przesyłać, klikająca w przycisk aplikowania.

  • Praca Sieradz
  • Konsultant Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838