Konsultant Klienta (branża kosmetyczna)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zostań Konsultantem Klienta w renomowanej marce kosmetycznej!

Czy poszukujesz wyzwań w dynamicznym środowisku i pragniesz rozwijać się w branży beauty? Dołącz do zespołu jako Konsultant Klienta w jednej z najbardziej luksusowych marek kosmetycznych.

Twoje zadania:

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Aktywna sprzedaż oraz doradztwo w zakresie doboru kosmetyków
  • Prezentacja produktów oraz dbanie o ich atrakcyjną ekspozycję
  • Udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez markę

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz" i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

Czego oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży beauty
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z Klientami
  • Orientacji na wysoką jakość obsługi Klienta
  • Zdolność do pracy zespołowej oraz samodzielnej organizacji pracy
  • Pasja do branży beauty oraz znajomość aktualnych trendów kosmetycznych
  • Dostępność do pracy w weekendy

Co oferujemy:

  • Pracę w prestiżowej marce o ugruntowanej renomie
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • Udział w szkoleniach i programach rozwojowych

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544