Konsultant/ka infolinii obsługowo-sprzedażowej T-Mobile
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o pozytywny wizerunek marki w kontakcie z Klientem
  • obsługa połączeń telefonicznych - pomoc Klientom w zakresie m.in.: wyjaśniania zapytań z zakresu płatności, problemów technicznych, umów, aneksów, cesji, aktualnych ofert, przesyłek kurierskich, roamingu
  • aktywne oferowanie topowych usług i produktów w ramach przychodzących i wychodzących rozmów telefonicznych

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do udziału w szkoleniu stacjonarnym w dniach od 1 do 30 października (codziennie w dni robocze)
  • miesięczna dyspozycyjność minimum 160 godz. w tym 1-3 dni weekendowe (współpraca możliwa od pon. do ndz. w przedziale 7.00-23.00)
  • komunikatywność, empatia oraz nastawienie na realizację celów
  • znajomość i umiejętność stosowania technik sprzedażowych
  • dobra znajomość obsługi komputera (płynne poruszanie się w internecie)
  • posiadasz doświadczenie w pracy w Contact Center i/lub sprzedaży telefonicznej
  • znasz produkty i usługi branży telekomunikacyjnej

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie: 28,10zł/godz. brutto (studenci) oraz 31,25zł/godz. brutto (umowa zlecenia z ZUS)
  • atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników - do 3000zł/mies. brutto
  • 800zł brutto za polecenie znajomego do współpracy - system poleceń już podczas rekrutacji!
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe - płacimy taką samą stawkę za szkolenie!
  • stałe doszkolenia rozwijające Twoje umiejętności i kompetencje - nasz zespół zapewni Ci wsparcie na każdym etapie tak, abyś poczuł/-a się pewnie na swoim stanowisku
  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji
  • komfortowe warunki - nowe biuro z widokiem na panoramę Lublina
  • realną możliwość rozwoju zawodowego (stawiamy na awanse wewnętrzne – w 2023 roku było ich aż 94!)
  • atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie oraz ubezpieczenie na życie UNUM

  • Praca Lublin
  • Konsultant Lublin
  • Konsultant ślubny Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567