Konsultant/ka ds. Wsparcia i Utrzymania Systemu SAP ABAP
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Żabka Future
5. 9. 2024

Siedziba firmy: Poznań

Twoje zadania:

  • Kontrolowanie zgodności wprowadzanych rozwiązań programistycznych z regułami dewelopmentu (ATC).
  • Współpraca z powiązanymi unitami (FI/CO/SCM/MM/WM/SD/Integracja) w zakresie prac developerskich.
  • Podążanie za nowościami w developmencie, wdrażanie nowych reguł/rozwiązań.
  • Planowanie refaktoryzacji kodów dla istniejących rozwiązań.
  • Wsparcie użytkowników i rozwiązywanie problemów użytkowników dotyczących funkcjonalności SAP ABAP.
  • Analiza i diagnozowanie problemów technicznych oraz funkcjonalnych związanych z systemami SAP ABAP.
  • Tworzenie, modyfikacja i utrzymanie programów ABAP oraz innych obiektów w ramach systemu SAP, takich jak formularze, raporty i transakcje.
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych, integracyjnych i akceptacyjnych dla zmian w systemie SAP ABAP.
  • Optymalizacja istniejących programów ABAP w celu poprawy wydajności i efektywności systemu.
  • Wspieranie działań związanych z instalacją, konfiguracją i aktualizacją systemu SAP ABAP.
  • Dokumentowanie zmian, procesów i procedur związanych z rozwojem i utrzymaniem systemów SAP ABAP.

Oczekujemy:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu: SAP - ABAP, ABAP OO, oData, CDS, Adobe Forms, Smartforms, RFC, SALV/ALV reporting, Web Services, SAP FIORI/ SAPUI5, Unit Tests.
  • Doświadczenia w analizie wymagań zgłaszanych przez biznes.
  • Doświadczenia w testowaniu wdrażaniu rozwiązań.
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:

  • doświadczenie w BTP.

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymianę wiedzy technicznej w firmie

  • Praca Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Konsultant Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Konsultant ślubny Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567