Konsultant/ka ds. sprzedaży i rekrutacji
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Do naszego zespołu Professional Talent Solutions poszukujemy obecnie doświadczonej osoby z zakresu sprzedaży usług B2B, chętnej do zdobycia nowych doświadczeń lub dalszego rozwoju w obszarze usług rekrutacyjnych.

W Randstad Professional Talent Solutions realizujemy rekrutacje specjalistyczne, white collar do różnych branż. Dołączając do nas obejmiesz konretną specjalizacje m.in. Finanse&Księgowość, Sprzedaż&Marketing, Inżyniera&Obsługa klienta.

Zapraszamy do rozwój o roli Konsultanta w Randstad!

Oczekujemy

  • doświaczenia w zakresie sprzedaży usług B2B (usługi HR/rekrutacyjne/marketingowe lub inne związane z często odłożoną w czasie sprzedażą w momencie realizacji usługi)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego umożliwiającej pracy z klientami biznesowymi
  • motywacji do objęcia stanowiska związanego z aktywną sprzedażą usług B2B oraz prowadzenia rekrutacji
  • samodzielności w działaniu oraz proaktywności
  • umiejętności pracy na celach
  • umiejętności efektywnej współpracy z klientami
  • umiejętności pracy zespołowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę rozpoczonając 3 miesięcznym okresem próbnym
  • hybrydowy tryb pracy ( Warszawa / Łódź)
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i możliwości rozwoju swoich kompetencji (szkolenia stacjonarne/online, webinary, Akademia rekrutacji i sprzedaży)
  • wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy w cyklu miesięcznym
  • szeroki wachlarz benefitów: (prywatna opieka medyczna, darmowy dostęp do ebooków, udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej, darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego, możliwość dofinansowania studiów aż do 50 % lub kursów specjalistycznych, ubezpieczenie na życie, tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny, dodatkowe dni urlopu, parkiet weterynaryjny i to nie wszystko!)
  • możliwość działania w dobrej sprawie, u nas masz dodatkowy dzień wolny w roku, który możesz wykorzystać na wolontariat
  • różne inicjatywy wewnętrzne: webinaria (min. z tematyki well-beingu, personal brandingu i wiele innych), czy sesje wymiany wiedzy i best practises wraz z Ekspertami Randstad
  • możliwość sprawdzenia się i pełnienia nowych ról, takich jak trener, coach kariery, audytor

Zadania

  • działania sprzedażowe kierowane do klientów biznesowych
  • prowadzenie negocjacji, realizacja zamówień klientów, działania po-sprzedażowe
  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w ramach dedykowanej specjalizacji
  • budowanie silnej pozycji Randstad jako partnera biznesowego, doradcy w obszarze rekrutacji
  • bieżące pozyskiwanie informacji o rynku pracy związanych z daną branżą/ specjalizacją i jej specyfice, trendach, stawkach wynagrodzeń i innych istotnych elementach związanych z rekrutacją i zatrudnianiem kandydatów
  • bieżące raportowanie działań w CRM i ATS

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Konsultant Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696