Konsultant/ka ds. obsługi klienta - portal rezerwacyjny - CSG – Poznań
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
APS
3. 6. 2024

Chcesz rozwijać się w obszarze obsługi klienta? Dołącz do nas!

Poszukujemy Konsultantów i Konsultantek ds. obsługi klienta portalu rezerwacyjnego w Poznaniu

Start szkolenia:

  • 10.06.2024
  • 17.06.2024
  • 24.06.2024

Zadania:

  • Odbieranie połączeń przychodzących w języku polskim i angielskim oraz pomoc klientom w ich zapytaniach
  • Komunikowanie się z klientami portalu za pomocą czatu
  • Doradzanie oraz informowanie o zasadach współpracy
  • Pomoc klientom na różnych etapach współpracy z serwisem

Czego oczekujemy?

  • Pozytywnego nastawienia, komunikatywności i dobrej dykcji
  • Sprawnej obsługi komputera i szybkości w wyszukiwaniu informacji
  • Otwartości na potrzeby klienta, odpowiedzialności i zaangażowania
  • Dyspozycyjności na 3 tygodniowe pełnopłatne szkolenie stacjonarne odbywające się od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:30. Po szkoleniu przez 9 tygodni będziemy spotykać się w biurze żeby wesprzeć Cię w wykonywaniu zadań i wyznaczyć mentora
  • Znajomości polskiego na poziomie C1 i angielskiego na poziomie B2 - szkolenie i materiały będą po angielsku
  • Dyspozycyjności min. 150 godzin miesięcznie

Co zyskujesz?

  • Po pierwsze nowe doświadczenie! Nie wymagamy go od Ciebie - wszystkiego nauczymy Cię podczas szkolenia
  • Gwarantowaną stawkę godzinową 29 zł brutto
  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie podpisywanej jeszcze przed pierwszym dniem szkolenia
  • Możliwość obsługi klienta na podstawie elastycznego harmonogramu od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00-23:00. Będziemy Cię potrzebować w przynajmniej 2 weekendy.
  • Wynagrodzenie wypłacane w formie tygodniówek lub co miesiąc - wybór należy do Ciebie
  • Swobodną, partnerską atmosferę w zespole
  • Brak dress codu
  • Upominki świąteczne
  • Benefity do wyboru - prywatne ubezpieczenie zdrowotne/karta sportowa/vouchery
  • Możliwość rozwoju w strukturach spółki

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Tajemniczy klient Poznań
  • Obsługa hotelowa Poznań
  • Obsługa gastronomii Poznań
  • Konsultant Poznań
  • Konsultant ślubny Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080