KONSULTANT IT (K/M)
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
12. 9. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko KONSULTANT IT (K/M)

Obowiązki

  • Rozwiązywanie incydentów pierwszego i drugiego poziomu oraz reagowanie na prośby użytkowników o obsługę systemu pomocy technicznej
  • Pomaganie użytkownikom w naprawie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem na miejscu
  • Zapewnianie wsparcia osobistego w zakładzie
  • Konfigurowanie laptopów i innych urządzeń
  • Proaktywna praca nad badaniem i rozwiązywaniem problemów informatycznych
  • Tworzenie dokumentacji użytkownika końcowego

Wymagania

  • Umiejętności analityczne i techniczne, z nastawieniem na obsługę klienta i ciekawością rozwiązywania złożonych problemów związanych z IT
  • Minimum 5 lat doświadczenia w doradztwie w zakresie wsparcia IT, najlepiej w międzynarodowej organizacji
  • Wsparcie w systemie Windows 10/1, Office 365, Teams, IT produkcyjne, drukarki, skanery itp., infrastruktura VMware, serwer Windows
  • Dobre zrozumienie sieci
  • Zdolność do dostosowania się/zrozumienia potrzeb użytkowników w ramach polityki firmy
  • Instalacja i wymiana sprzętu klienckiego zgodnie z polityką firmy
  • Wdrażanie lokalnych systemów i oprogramowania użytkownika końcowego
  • Zdolność do pracy zarówno samodzielnej, jak i w środowisku zespołowym
  • Dobra organizacja pracy
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Nowa Sól
  • Konsultant Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567