Konsultant IT (1 linia)
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
7. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

- Zapewnienie pierwszej linii wsparcia technicznego dla kontaktujących się klientów poprzez mail oraz telefon;

- Rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie sprzętu biurowego, sieci oraz aplikacji biznesowych typu MS Windows czy MS Office;

- Instalacja i konfiguracja oprogramowania na urządzeniach firmowych;

- Rejestrowanie nadchodzących zgłoszeń wraz z odpowiednim określeniem ich priorytetu;

- Przyporządkowywanie trudniejszych przypadków do II linii wsparcia.

- Wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z systemem ticketowym;

- Bardzo dobra znajomość języka Angielskiego (B2);

- Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office, Windows;

- Zorientowanie na rozwiązywanie problemów;

- Chęć do pracy i zaangażowanie.

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Biurowe godziny pracy od poniedziałku do piątku;

- Sporadycznie możliwa praca z domu;

- Możliwość rozwoju w strukturach firmy;

- Atrakcyjne wynagrodzenie;

- Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe);

- Nowoczesne biuro w Łodzi;

- Przyjazna atmosfera pracy i międzynarodowe środowisko.

  • Praca Łódź
  • Administrator IT Łódź
  • Konsultant Łódź
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Łódź
  • Konsultant ślubny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714