Konsultant Infolinii Opieki Medycznej
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
PZU Zdrowie S.A.
16. 9. 2024

PZU Zdrowie jest jednym z największych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Nasza sieć medyczna liczy 130 placówek własnych oraz 2 400 placówek współpracujących w 600 miastach. Mamy także własne centrum Telemedyczne.

Doświadczenia pacjenta są dla nas bardzo ważne, dlatego zwracamy na nie szczególną uwagę. Wiemy, że powierzają nam to, co najcenniejsze - swoje zdrowie. Dbamy o to, aby doświadczenia Pacjentów były pozytywne.

Codziennie słuchamy głosów pacjentów w przekazywanych nam opiniach i dostosowujemy działania do ich oczekiwań. To dla nas bardzo ważne, aby podążać za potrzebami naszych pacjentów i móc się stale rozwijać. Dzięki temu na bieżąco wprowadzamy usprawnienia w poszczególnych obszarach obsługowych. Zależy nam, żeby ścieżka obsługi była prosta i przyjazna.

Miejsce pracy: Gdańsk

✨Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie połączeń od pacjentów, którzy mają wykupione ubezpieczenie medyczne i chcą z niego skorzystać
  • Umawianie wizyt lekarskich, badań laboratoryjnych i diagnostycznych
  • Informowanie klienta o zakresie wykupionego pakietu medycznego
  • Współpraca z placówkami medycznymi w celu uzgodnienia terminów wizyt

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą komunikatywną, lubisz ludzi
  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta
  • Jesteś ambitny, chcesz rozwijać nowe kompetencje
  • Potrafisz odnaleźć się w pracy zespołowej
  • Odpowiedzialnie i sumiennie podchodzisz do realizacji zadań
  • Mile widziane doświadczenie w pracy: CC, obsługa klienta, recepcja medyczna

To oferujemy

  • Możliwość pracy od poniedziałku do niedzieli - praca w oparciu o umowę zlecenia
  • Realne możliwości rozwoju i awansu
  • Profesjonalne szkolenia oraz niezbędne do pracy narzędzia
  • Elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb

  • Praca Gdynia
  • Technik sterylizacji medycznej Gdynia
  • Konsultant Gdynia
  • Konsultant ślubny Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584