Konsultant infolinii Obsługowej Orange I Back Office w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Nie podano

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

CCIG Group to firma, która aktualnie zatrudnia ponad 4000 osób. Jest obecna na rynku od 22 lat. Praca od zaraz - atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy!

Twoje zadania to:

  • Telefoniczna obsługa aktualnych klientów firmy telekomunikacyjnej Orange,

  • Udzielanie informacji w obszarze powierzonych kompetencji,

  • Poznanie i obsługa wewnętrznych systemów,

  • Rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez klientów,

  • Obsługa Back Office.

Nasze oczekiwania:

  • Płynna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

  • Umiejętność obsługi komputera,

  • Zaangażowanie i chęć do pracy,

  • Komunikatywność oraz postawa pro-kliencka,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Od nas otrzymujesz:

  • Gwarantowaną stawkę za każdą przepracowaną godzinę,

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,

  • Premie pieniężne za sukcesy - mamy konkurencyjny system premiowy - u nas premię masz w każdym miesiącu,

  • Pakiet wdrożenia przygotowujący do pracy,

  • Elastyczny grafik ustalany indywidualnie, dzięki czemu możesz połączyć pracę z dodatkowymi zajęciami,

  • stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy - mamy jasno określone ścieżki karier.

Dołącz do naszego zespołu! Czekamy na Twoją aplikację!

  • Praca Poznań
  • Konsultant Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Konsultant ślubny Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392