Konsultant infolinii Obsługowej Orange I Back Office
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Unique People Sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania to:

  • Telefoniczna obsługa aktualnych klientów firmy telekomunikacyjnej Orange,

  • Udzielanie informacji w obszarze powierzonych kompetencji,

  • Poznanie i obsługa wewnętrznych systemów,

  • Rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez klientów,

  • Obsługa Back Office.

Nasze oczekiwania:

  • Płynna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

  • Umiejętność obsługi komputera,

  • Zaangażowanie i chęć do pracy,

  • Komunikatywność oraz postawa pro-kliencka,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Od nas otrzymujesz:

  • Gwarantowaną stawkę za każdą przepracowaną godzinę,

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,

  • Premie pieniężne za sukcesy - mamy konkurencyjny system premiowy - u nas premię masz w każdym miesiącu,

  • Pakiet wdrożenia przygotowujący do pracy,

  • Elastyczny grafik ustalany indywidualnie, dzięki czemu możesz połączyć pracę z dodatkowymi zajęciami,

  • stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy - mamy jasno określone ścieżki karier.

Dołącz do naszego zespołu! Czekamy na Twoją aplikację!

  • Praca Poznań
  • Konsultant Poznań
  • Konsultant ślubny Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836