Konsultant Infolinii Biura Maklerskiego / Kraków
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Bank Pekao
14. 8. 2024

1105193101

Obowiązki

  • Przyjmowanie telefonicznych dyspozycji zleceń giełdowych oraz innych dyspozycji związanych z obsługą rachunków inwestycyjnych.
  • Wsparcie klientów korzystających z usług maklerskich za pośrednictwem platform mobilnych oraz internetowych.
  • Uczestniczenie w pracach rozwojowych poprzez testowanie nowych aplikacji oraz rozwiązań dedykowanych klientom Biura Maklerskiego.
  • Śledzenie wydarzeń rynkowych, uczestniczenie w szkoleniach i aktualizowanie wiedzy w zakresie produktów rynku kapitałowego oraz oferty Biura Maklerskiego.
  • Prowadzenie korespondencji elektronicznej oraz kontakt telefoniczny z klientami.

Wymagania

  • Masz wyższe wykształcenie lub jesteś w trakcie studiów (min. 2 rok, z możliwością udokumentowania przez Uczelnię).
  • Posiadasz umiejętności, które pozwolą Ci nawiązywać i utrzymywać pozytywne relacje z klientami i współpracownikami.
  • Interesujesz się giełdą, gospodarką, ekonomią.
  • Chcesz zdobyć specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w instytucji finansowej.
  • Potrafisz się skoncentrować i działać pod presją czasu.
  • Lubisz się uczyć, jesteś otwarty na nowe wyzwania oraz nowe technologie w sektorze usług finansowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Kraków
  • Konsultant Kraków
  • Konsultant ślubny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584