Konsultant Infolinii
  • Warszawa, ul. Prosta
mazowieckie, Warszawa, ul. Prosta, mazowieckie, Polska
Contact Center Sp. z o.o.
13. 8. 2024

Contact Center sp. z o.o. świadczy usługi dla wciąż rosnącego grona Klientów, zachowując najwyższe standardy jakości i obsługi. Poprzez innowacyjne działania i rozwój oferty produktowej nieustannie dostosowuje się do dynamicznie zmieniających się trendów a przede wszystkim rynkowych oczekiwań i potrzeb.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Oferujemy:

  • umowę zlecenie;
  • pracę stacjonarną;
  • pracę na pół etatu w godzinach 9:00-13:00;
  • świetną lokalizację - biuro w doskonałym węźle komunikacyjnym (ulica Prosta);
  • fantastyczną atmosferę - praca w zgranym zespole i fajnych przełożonych;
  • wyjścia integracyjne;
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do Multisport;
  • profesjonalne szkolenia.

Twoje obowiązki:

  • podjęcie rozmowy z Klientem, który jest zainteresowany ofertą na stronie internetowej;
  • przekazanie Klienta do opiekuna handlowego w przypadku zainteresowania Klienta;
  • budowanie i dbanie o relacje z Klientami oparte na empatii, trosce, odpowiednim badaniu potrzeb.

Nasze wymagania:

  • otwartość na pracę z Klientem;
  • status studenta zaocznego – warunek konieczny;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • bardzo dobra znajomość komputera;
  • pozytywne energia – pracujemy z uśmiechem i szukamy rozwiązań;
  • chęć nauki – zwyczajnie nie lubimy stać w miejscu i ciągły rozwój to dla nas norma.

  • Praca mazowieckie
  • Konsultant Wysokie Mazowieckie
  • Konsultant mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544