Konsultant Handlowy ds. OZE
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Off Grid Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Jako Przedstawiciel Handlowy w naszej innowacyjnej firmie zajmującej się technologiami off-grid, będziesz kluczowym ogniwem w naszym zespole odpowiedzialnym za rozwój sprzedaży i budowanie relacji z klientami. Nasza firma dostarcza nowoczesne rozwiązania energetyczne, które pozwalają użytkownikom cieszyć się niezależnością od tradycyjnych źródeł energii oraz wspierają zrównoważony rozwój.

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych klientów: Aktywne identyfikowanie i pozyskiwanie potencjalnych klientów poprzez różne kanały, takie jak sieci kontaktów, wydarzenia branżowe, oraz kampanie marketingowe.
  • Analiza potrzeb klientów: Przeprowadzanie szczegółowych analiz potrzeb klientów oraz oferowanie rozwiązań energetycznych, które najlepiej odpowiadają ich wymaganiom.
  • Prezentacje i oferty: Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktów oraz tworzenie dostosowanych ofert handlowych w celu skutecznego przedstawienia korzyści płynących z naszych rozwiązań off-grid.
  • Negocjowanie umów: Prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy oraz finalizowanie umów z klientami.
  • Monitorowanie rynku: Śledzenie trendów rynkowych, analizowanie działań konkurencji oraz identyfikowanie nowych możliwości biznesowych i obszarów wzrostu.
  • Współpraca z zespołem: Koordynowanie działań z działem technicznym i logistycznym w celu zapewnienia skutecznej realizacji projektów oraz optymalizacji procesu wdrożenia.
  • Zarządzanie relacjami: Utrzymywanie długotrwałych relacji z istniejącymi klientami, zapewnianie wysokiej jakości obsługi posprzedażowej i rozwiązywanie ewentualnych problemów.
  • Zbieranie feedbacku: Gromadzenie opinii i sugestii od klientów dotyczących produktów oraz usług.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe: Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w branży związanej z technologiami, energetyką, odnawialnymi źródłami energii (OZE) lub pokrewnych dziedzinach.
  • Znajomość branży: Wiedza na temat systemów off-grid, w tym paneli fotowoltaicznych, magazynów energii, turbin wiatrowych i innych technologii energetycznych, będzie dużym atutem.
  • Umiejętności komunikacyjne: Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność efektywnego prowadzenia rozmów, prezentacji oraz negocjacji z klientami.
  • Zdolności analityczne: Umiejętność analizowania potrzeb klientów, oceny rynku oraz dostosowywania ofert do indywidualnych wymagań klientów.
  • Umiejętność zarządzania czasem: Doskonała organizacja pracy, samodzielność w planowaniu działań oraz umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem.
  • Prawo jazdy: Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do podróży służbowych w regionie.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się: Otwartość na naukę nowych technologii i rozwiązań oraz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy produktowej.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży, który pozwala na znaczące zwiększenie dochodów w zależności od osiąganych rezultatów.
  • Szkolenia i rozwój: Regularne szkolenia produktowe i branżowe, które pozwolą Ci na bieżąco aktualizować wiedzę oraz rozwijać umiejętności sprzedażowe i techniczne.
  • Możliwości kariery: Realne ścieżki rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się branży odnawialnych źródeł energii, z możliwościami awansu i zwiększenia odpowiedzialności w firmie.
  • Elastyczny czas pracy: Możliwość elastycznego planowania godzin pracy oraz organizowania spotkań zgodnie z własnym harmonogramem i potrzebami klientów.
  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji), zapewniająca stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Benefity dodatkowe: Pakiet benefitów pozapłacowych, takich jak ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, dostęp do platformy szkoleniowej oraz inne udogodnienia wspierające zdrowie i dobre samopoczucie.
  • Narzędzia pracy: Samochód służbowy, kartę paliwową oraz inne niezbędne narzędzia wspierające pracę mobilną i zdalną.

  • Proces rekrutacji: Po przesłaniu aplikacji, wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której będziemy omawiać Twoje doświadczenie oraz dopasowanie do naszej firmy.
  • Kultura firmy: W Off Grid wierzymy w wartość innowacji i zrównoważonego rozwoju. Promujemy otwartą komunikację, współpracę i rozwój osobisty. Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy dążą do pozytywnego wpływu na środowisko i rozwijają nowoczesne technologie OZE.
  • Wsparcie na start: Nowi pracownicy otrzymują kompleksowe wprowadzenie oraz wsparcie mentora w początkowym okresie zatrudnienia, aby szybko poczuć się częścią zespołu i efektywnie rozpocząć pracę.

  • Praca Tychy
  • Konsultant Tychy
  • Przedstawiciel handlowy Tychy
  • Konsultant ślubny Tychy
  • Dyrektor handlowy Tychy
  • Specjalista ds. telekomunikacji Tychy
  • Specjalista ds. PR Tychy
  • Specjalista ds. Sprzedaży Tychy
  • Specjalista ds. ofertowania Tychy
  • Specjalista ds. Zarządzania Tychy
  • Specjalista ds. Eksportu Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536