Konsultant F&O - Dynamics 365 Finance (D365 Finance)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Square One Resources Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko Konsultant F&O - D365 Finance do współpracy z naszym klientem w ramach projektu migracji danych. Projekt obejmuje wsparcie klienta w zakresie migracji danych z systemu D365, w tym wyjaśnianie szablonów, mapowanie danych oraz weryfikację jakości danych. Kandydat będzie współpracować z zespołem technicznym.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zasobami klienta w zakresie migracji danych z systemu D365
  • Wyjaśnianie szablonów i wsparcie klienta w procesie mapowania danych
  • Weryfikacja i walidacja jakości danych
  • Współpraca z zespołem technicznym
  • Monitorowanie postępów migracji i identyfikowanie potencjalnych problemów

Nasze wymagania

  • Minimum 5-8 lat doświadczenia w implementacjach systemów ERP, w tym migracji danych
  • Doświadczenie z systemem D365 Finance lub Dynamics 365 Finance, w tym modułami: GL (General Ledger), AR (Accounts Receivable), AP (Accounts Payable), FA (Fixed Assets), Cash & Bank, Revenue Recognition, Subscription Billing
  • Doświadczenie z modułami projektowymi D365 Projects (Project Management & Accounting)
  • Umiejętność pracy z klientem w zakresie mapowania danych i zapewnienia ich jakości
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Znajomość procesu migracji danych i implementacji systemów ERP

To oferujemy

  • Contract of employement
  • Yearly bonus system
  • Training budget
  • Medical care
  • Sport card
  • Possibility of remote or hybrid work
  • Opportunity to work with high-class developers, learn, and share knowledge within and between teams

  • Praca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045