Konsultant ESG
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
ECDF Dotacje sp. z o.o. sp. k.
1. 10. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo jako doradca przy opracowaniu oraz wdrożeniu strategii i polityk ESG w różnych organizacjach
  • Mapowanie łańcucha wartości, w tym wyszukiwanie i analiza dostępnych danych branżowych
  • Przygotowanie materiałów do przeprowadzenia i udział w realizacji analizy podwójnej istotności zgodnie ze Standardami ESRS
  • Monitorowanie trendów rynkowych i międzynarodowych wytycznych w zakresie ESG
  • Opracowywanie procedur oceny i raportowania wskaźników efektywności środowiskowej związanych z szeroką gamą projektów zrównoważonego rozwoju
  • Wdrażanie w organizacjach metod i procedur raportowania zgodnych z ESRS
  • Przeprowadzenie audytów środowiskowych i socjalnych
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu ESG

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane o kierunkach: inżynieria środowiska, ochrona środowiska, ESG, CSR lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ESG lub ze zrównoważonym rozwojem
  • Znajomość tematyki ESG (standardy raportowania ESRS i GRI, CSRD, taksonomia, GHG Protocol)
  • Wysoko rozwinięta umiejętność organizacji pracy własnej oraz prowadzenia projektów
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Ms Office
  • Gotowość do wyjazdów na bezpośrednie spotkania z Klientem
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w firmie, będącej od 20 lat liderem w branży doradztwa europejskiego
  • udział w spotkaniach koncepcyjnych z Klientami (kadrą menedżerską oraz właścicielami)
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • autorski system wdrożenia do pracy w ECDF
  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • 12 dodatkowych dni wolnych w roku – w ECDF każdy ostatni piątek miesiąca jest dniem wolnym od pracy
  • elastyczne warunki zatrudnienia
  • home office
  • pakiet opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty Mulitsport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • częste zajęcia i imprezy integracyjne
  • indywidualną ścieżkę rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • szkolenia
  • dodatkowe dni wolne

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres: dotacje.praca@ecdf.pl

Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi kandydatami.

ECDF to zespół zaufanych doradców, którzy umożliwiają realizację biznesowych planów i marzeń.

Nawiązujemy długotrwałe relacje z Klientami, którzy z naszą pomocą tworzą innowacyjne rozwiązania, wprowadzają na rynek nowe produkty, poszerzają grupy odbiorców, a także optymalizują energetycznie swoje przedsiębiorstwa.

Krótko mówiąc: rozwijają swoje przedsięwzięcia, które nierzadko zmieniają świat i cieszy nas, że możemy mieć w tym swój udział.

Jeżeli i Ty chciałabyś/łbyś zostać członkiem takiego zespołu jest ku temu okazja, ponieważ poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ECDF Dotacje Sp. z o.o. Sp. k. , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ECDF Dotacje Sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem dotacje.praca@ecdf.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 m-cy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku.

  • Praca Poznań
  • Konsultant Poznań
  • Konsultant ślubny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667