Konsultant ESG
  • Warszawa, Rondo Daszyńskiego
mazowieckie, Warszawa, Rondo Daszyńskiego, mazowieckie, Polska
CROWE ADVARTIS CONSULTING Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 150 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.

Opis stanowiska:

  • uczestnictwo w ciekawych różnorodnych projektach z obszaru ESG,
  • opracowywanie raportów, strategii i polityk w zakresie zrównoważonego rozwoju i ESG dla klientów zewnętrznych,
  • wsparcie spółek w przygotowaniu do raportowania zgodnie z CSRD,
  • przygotowanie / atestacja raportów zrównoważonego rozwoju,
  • identyfikacja i wsparcie w dostosowaniu do zmieniających się wymagań regulacyjnych,
  • analiza zgodności z wymogami Taksonomii UE,
  • obliczanie śladu węglowego organizacji oraz produktów przy użyciu oprogramowania.

Wymagania:

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze ESG, doświadczenie w firmie konsultingowej mile widziane,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: związane z ochroną środowiska, inżynierią środowiska i zrównoważonym rozwojem),
  • znasz standardy raportowania CSRD, GRI, TCFD,
  • potrafisz efektywnie pracować w grupie oraz masz doświadczenie w pracy projektowej,
  • Gotowość do rozwoju we wszystkich obszarach ESG oraz chęć dzielenia się wiedzą,
  • biegle znasz język angielski (min.B2) i masz doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Mile widziane:

  • doświadczenia w obszarach: analiza ryzyk i szans klimatycznych, circular economy, Taksonomia UE, raportów niefinansowych,
  • posiadanie umiejętności w zakresie analizy danych.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym i wspierającym się zespole,
  • Realizujemy wiele ciekawych i różnorodnych projektów,
  • Po okresie wdrożenia zapewniamy możliwość pracy hybrydowej (3 dni biuro / 2 dni home office),
  • Stosujemy elastyczne godziny pracy – możesz zacząć między godziną 8 a 10,
  • Nasze biuro ma świetną lokalizację - Rondo Daszyńskiego, tuż przy wyjściu z metra,
  • Zapewniamy opiekę medyczną w sieci Enel-Med
  • Na preferencyjnych warunkach oferujemy kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe,
  • Świętujemy okrągłe rocznice pracy - ponad 20% osób pracuje z nami ponad 10 lat!

  • Praca mazowieckie
  • Konsultant Wysokie Mazowieckie
  • Konsultant mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055