Konsultant EAM
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
RITS
7. 10. 2024

RITS Software House w ramach RITS Group to firma informatyczna zajmująca się programowaniem, oferująca najwyższej jakości usługi dedykowane zarówno dla rynku polskiego, jak i międzynarodowego. Jesteśmy częścią grupy najszybciej rozwijających się spółek technologicznych. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które wspierają rozwój biznesu naszych klientów. Cechuje nas zaangażowanie, pasja do technologii oraz dbałość o najwyższe standardy jakości.

Oferujemy

Umowę B2B 150-170 zł/h + VAT

Pracę hybrydową z Warszawy

START projektu styczeń 2025!

Obowiązki

  • Samodzielną konfigurację systemu SAP ERP oraz rozwiązywanie problemów użytkowników w modułach IM/PS, PM.
  • Konfigurację systemu oraz rozwiązywanie problemów użytkowników w zakresie funkcjonalności CATS (Cross-Application Time Sheet) oraz WCM (Work Clearance Management).
  • Opracowywanie koncepcji implementacji oraz weryfikację wymagań klienta dotyczących rozwiązań SAP EAM, w tym GEF i LAM.
  • Ocenę wpływu implementowanych rozwiązań SAP AM na powiązane moduły: MM, AA, CO, FI.
  • Analizę oraz wsparcie procesów biznesowych związanych z zarządzaniem inwestycjami i gospodarką remontową.
  • Integrację systemu SAP z systemami zewnętrznymi.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość modułów SAP: IM/PS, PM systemu SAP ERP w stopniu pozwalającym na samodzielną konfigurację systemu oraz rozwiązywanie problemów użytkowników.
  • Znajomość funkcjonalności CATS (Cross-Application Time Sheet) oraz WCM – Work Clearance Management systemu SAP ERP w stopniu pozwalającym na samodzielną konfigurację systemu oraz rozwiązywanie problemów użytkowników.
  • Znajomość rozwiązań SAP EAM, w tym GEF, LAM w stopniu pozwalającym na weryfikację wymagań klienta oraz opracowanie koncepcji implementacji.
  • Znajomość modułów powiązanych: MM, AA, CO, FI systemu SAP ERP w stopniu pozwalającym na samodzielną ocenę wpływu implementowanych rozwiązań SAP AM na te moduły.
  • Dobra znajomość procesów biznesowych w obszarze zarządzania inwestycjami i gospodarki remontowej.
  • Doświadczenie w obszarze integracji systemu SAP z systemami zewnętrznymi.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne o profilu informatyka, telekomunikacja, bezpieczeństwo).
  • Minimum 7 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Dobra organizacja pracy, wysokie umiejętności analityczne i dotyczące pracy w zespole.
  • Proaktywna postawa i zaangażowanie w codzienną pracę.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym.

Nie zwlekaj i zaaplikuj już teraz!

  • Praca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183