Konsultant Dynamics 365 F&O
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Antal Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Konsultant Dynamics 365 F&O (Finanse)

Jesteśmy w trakcie poszukiwania doświadczonego Konsultanta Dynamics 365 F&O, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za implementację, konfigurację oraz optymalizację finansowych modułów systemu Dynamics 365 F&O. Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z klientami, aby zrozumieć ich potrzeby biznesowe i przekształcić je w efektywne rozwiązania technologiczne.

Główne obowiązki:

  • Implementacja oraz konfiguracja modułów finansowych w systemie Dynamics 365 F&O.
  • Analiza wymagań biznesowych oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań.
  • Szkolenie użytkowników końcowych oraz zapewnianie wsparcia technicznego.
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i funkcjonalnej.
  • Ścisła współpraca z zespołami projektowymi w celu zapewnienia pomyślnego wdrożenia systemu.
  • Monitorowanie i optymalizacja procesów finansowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z systemem Dynamics 365 F&O, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru finansów.
  • Znajomość modułów finansowych, takich jak księga główna, podatki, rozrachunki z dostawcami i odbiorcami, budżetowanie, środki trwałe, zarządzanie zapasami.
  • Umiejętność analizy procesów biznesowych i przekładania ich na funkcjonalności systemowe.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Samodzielność oraz zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii, informatyki lub pokrewnej dziedziny.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami oraz udział w innowacyjnych projektach.
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
  • Szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole profesjonalistów.

  • Praca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045