Konsultant ds.sprzedaży- sieć telekomunikacyjna
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Łódź
Pracodawca
Dodano
03.09.2024
Numer referencyjny
17657_15473

Zadania:

-Informowanie o bieżących usługach, ofertach i promocjach

-Telefoniczny kontakt z Klientami indywidualnymi

-Dbałość o pozytywne relacje z Klientami

-Realizacja celów sprzedażowych

Oczekiwania:

-Mile widziany status studenta lub ucznia

- Dyspozycyjność min. 20 godzin tygodniowo (obecność 1 lub 2 soboty w miesiącu)

-Dobra dykcja i perfekcyjna znajomość języka polskiego

-Motywacja i zaangażowanie do pracy

Oferujemy:

-Gwarantowaną stawkę za każdą godzinę (28.10 zł brutto + premie).

-Konkurencyjne prowizje i atrakcyjne premie - za sukcesy indywidualne i zespołowe

-Profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów dzięki którym nie wymagamy doświadczenia!!

-Ciekawe możliwości rozwoju i awansowania - jasno określone ścieżki karier

-Korzyści - rabaty do sklepów i na usługi, świeże owoce, konkursy, piłkarzyki, gry ps3 itp.

-Możliwość pracy ze znajomymi - przyjdźcie do nas razem i polecajcie kolejne osoby!

-Pracę w centrum Łodzi

-Pracę z najlepszymi na rynku!

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych

Jesteś studentem i szukasz pracy w której możesz łączyć pracę ze studiami i w której nie jest wymagane doświadczenie?

Idealnie trafiłeś, wszystkiego Cię nauczymy!

Jako Doradca Klienta będziesz odpowiedzialny za aktywną promocje i sprzedaż Naszych produktów i usług telekomunikacyjnych.

  • Praca Łódź
  • Konsultant Łódź
  • Konsultant ślubny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536