Konsultant ds. Wsparcia Serwisowego
  • Mysłowice
Mysłowice, Mysłowice, śląskie, Polska
Smart-HR
19. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  •  Udzielanie wsparcia serwisowego Klientom firmy, w zakresie wdrożenia,
  • Analiza, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników,
  • Udzielanie porad informatycznych,
  • Konfiguracja oprogramowania,
  • Monitorowanie i analiza wydajności systemów IT.

 Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Komunikatywności i umiejętności pracy z klientem,
  • Doświadczenia we wdrażaniu oprogramowania (kadry i płace i/lub finanse i księgowość) - minimum 2 lata,
  • Dobrej znajomości przepisów związanych z prawem pracy i/lub ustawą o rachunkowości - umiejętności zastosowania wiedzy przy wdrażaniu systemu u klientów,
  • Dobrej znajomości arkuszy kalkulacyjnych - w zakresie potrzebnych do masowych prac z danymi zbiory liczone w setkach/ tysiącach wierszy,
  • Wiedzy o relacyjnych bazach danych SQL - mile widziana.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o mocnej pozycji na rynku,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (w początkowym okresie zatrudnienia w pełni z biura. Po 1-2 miesiącach współpracy 80% zdalnie).
  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do kartę sportową,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz praktycznych umiejętności w rozwojowej branży,
  • Przejrzysty system rozwoju kariery,
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie oferujące stabilne, długofalowe zatrudnienie.

Wymagania

Dla naszego klienta – technologicznej firmy dostarczającego oprogramowanie do sektora facility managment, lidera w swojej branży obsługującego ponad 1000 klientów, poszukujemy kandydata na stanowisko:

  • Praca Mysłowice
  • Konsultant Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648