Konsultant ds. wsparcia projektów
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Województwo zachodniopomorskie, Polska
Asseco Data Systems
16. 9. 2024

Szukamy Konsultanta ds. wsparcia projektów, który dołączy do naszego zespołu, zajmującego się wytwarzaniem systemu Paperless w projekcie Sokrates. Będziesz zaangażowany w rozwój projektu. Liczymy, że pomożesz nam w zakresie przygotowywania dokumentacji projektowej, instrukcji użytkownika, materiałów szkoleniowych.

Jesteśmy ok. 15 osobowym zespołem, który jest odpowiedzialny za rozwój oprogramowania, zapewniającego kompleksowe wsparcie dla procesów związanych z wydaniem oraz obsługą certyfikatów kwalifikowanych (oraz pieczęci). Kierownikiem projektu i zespołu jest Dawid (https://www.linkedin.com/in/dawid-zi%C4%99ba/).

Jeśli szukasz stanowiska, które daje dużo swobody, ale też stawia wyzwania, dobrze trafiłeś. Jeśli szukasz zespołu, w którym ceniona jest kreatywność i zaangażowanie – zapraszamy na rozmowę.

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy – to u nas norma. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Zadania:

  • wytwarzanie dokumentacji, instrukcji użytkownika, a także prowadzenie szkoleń z zakresu przygotowywanych materiałów wewnątrz organizacji,
  • tworzenie dokumentacji,
  • komunikacja z ekspertami,
  • monitorowanie zmian i aktualizacji,
  • dbanie o obieg dokumentacji oraz prowadzenie szkoleń wewnątrz organizacji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • znajomość języka angielskiego,
  • sprawne poruszanie się w narzędziach z pakietu Microsoft Office (w szczególności Word oraz PowerPoint),
  • umiejętność formułowania jasnych i klarownych treści, dbałość o szczegóły,
  • komunikatywność, otwartość, wnikliwość, kreatywność, zdolność logicznego myślenia,
  • znajomość zagadnień PKI i bezpieczeństwa będą dodatkowym atutem,
  • doświadczenie z narzędziami takimi jak: Figma, Miro będą dodatkowy atutem.

Oferujemy:

  • spotkania integracyjne,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • boxy powitalne dla nowych pracowników,
  • praca w największej spółce IT,
  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE),
  • dofinansowanie okularów,
  • drużyna Asseco Active Team,
  • dostęp do zaawansowanych technologii,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karta Multisport,
  • playroomy,
  • owocowe dni,
  • prywatna opieka medyczna.

  • Praca Szczecin
  • Konsultant Szczecin
  • Konsultant ślubny Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567