Konsultant ds. wsparcia klienta z językiem angielskim
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • kontrola nad procesami: realizacji zleceń, zwrotów/reklamacji
  • udzielanie klientom informacji nt. złożonych zamówień
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zamówieniami/dostawami
  • przygotowywanie ofert dla Klientów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 - warunek konieczny
  • doświadczenie w obsłudze klienta B2B i klienta B2C, koordynacji zleceń i zamówień
  • znajomość obsługi MS Excel
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • otwartość, komunikatywność, postawa ukierunkowana na cel i rozwiązania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa + premia)
  • pracę w systemie 1 zmiany (8-16)
  • niezbędne szkolenia wdrożeniowe i stanowiskowe
  • benefity: prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, karta MultiSport, ubezpieczenie

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Tajemniczy klient Gdańsk
  • Konsultant gdański
  • Konsultant Gdańsk
  • Konsultant Pruszcz Gdański
  • Konsultant Nowy Dwór Gdański
  • Konsultant Starogard Gdański
  • Konsultant ślubny Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584