Konsultant ds. wdrożeń (telekomunikacja)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Comarch
18. 5. 2024

1352

Obowiązki

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: teleinformatyka, telekomunikacja, informatyka oraz pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na płynną komunikację z klientem oraz przygotowanie dokumentacji
  • Otwartość, komunikatywność, chęć nauki i rozwoju, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista
  • Wiedza i umiejętności techniczne:
    • znajomość środowiska Linux, języka SQL, baz danych (np. Oracle, PostgreSQL, Ealsticsearch, Hadoop), zagadnień związanych z sieciami komputerowymi, stosu TCP/IP
  • Gotowość do wyjazdów do klienta (20% czasu)
  • Realizacja dużych projektów dla klientów z branży telekomunikacyjnej na całym świecie (np. Japonia, Korea Południowa, Niemcy, Wielka Brytania)
  • Konfiguracja systemu - dostosowywanie do wymagań i specyfiki klienta
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Przeprowadzanie testów akceptacyjnych z klientami
  • Przeprowadzanie prezentacji/szkoleń dla użytkowników systemu
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne klientów

Oferujemy

  • Udział w dużych, międzynarodowych projektach rozpoznawalnych na rynku – wsparcie doświadczonych specjalistów w okresie wdrożenia
  • Zdobycie wiedzy merytorycznej na temat tworzenia profesjonalnego oprogramowania dla dużych operatorów telekomunikacyjnych
  • Współpraca z różnymi zespołami kompetencyjnymi, która pozwoli Ci na poznanie nowych technologii i poszerzenie wiedzy w obszarze IT
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy i praca hybrydowa po okresie wdrożenia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem: umowa o pracę lub B2B
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem - naziemny i podziemny parking

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Konsultant Kraków
  • Konsultant ślubny Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080