Konsultant ds. turystyki z językiem niderlandzkim
  • Piekary Śląskie
Piekary Śląskie, Piekary Śląskie, śląskie, Polska
Concentrix
23. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Obsługa klienta za pośrednictwem telefonu, czatu oraz e-maila (rozmowy przychodzące i wychodzące)
  • Ochrona poufnych danych klientów
  • Prezentowanie postawy proaktywnej, cierpliwej, empatycznej i zrozumiałej

Wymagania
  • Znajomość języka niderlandzkiego na poziomie C1 i angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Możliwość pracy stacjonarnej w Katowicach, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-18:00
  • Doświadczenie w obsłudze klienta, w call center, branży turystycznej lub lotniczej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
  • Wydarzenia integracyjne
  • W pełni opłacone szkolenie przygotowujące do bezpośredniego kontaktu z klientami
  • Wsparcie lidera zespołu na każdym etapie współpracy
  • Program poleceń – bonus za polecenie nowego pracownika

  • Praca Piekary Śląskie
  • Konsultant Piekary Śląskie
  • Piekary Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 040
    16 300