Konsultant ds. telesprzedaży.
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
CAUSA FINITA SPÓŁKA AKCYJNA
14. 5. 2024

Stanowisko: Konsultant ds. telesprzedaży. specjalista (Mid/Regular), młodszy specjalista (Junior)
Praca od zaraz.
Pełny etat.
Praca stacjonarna/ hybrydowa.
Szukamy wielu kandydatów.
Twój zakres obowiązków:
- Telefoniczna sprzedaż klientom firmowym rozwiązań pakietowych-prawniczych.
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Dostrzeganie i reagowanie na potrzeby klientów.
- Aktualizowanie bazy klientów.
- Umawianie spotkań dla działu sprzedaży terenowej.
Nasze wymagania:
- Komunikatywność.
- Nastawienie na osiąganie celów.
- Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętność budowania
pozytywnych relacji.
- Dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania czasem.
Mile widziani studenci, z doświadczeniem w sprzedaży
To oferujemy:
- Możliwość wdrażania na rynek nowego rewolucyjnego produktu, który
ułatwi życie przedsiębiorcom.
- Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + prowizja za uzyskane wyniki
sprzedażowe
- Jasny i bardzo przejrzysty system finansowy pozwalający na bardzo
wysokie zarobki.
- Ciekawą lokalizację biura w prestiżowej kancelarii prawniczej.
o nas:
CAUSA FINITA SPÓŁKA AKCYJNA - na rynku od 2016r. Jest operator Cyfrowej platforma do podpisywania i egzekwowania umów z kontrahentami https://ultimaratio.pl/.
Media o nas: https://ultimaratio.pl/blog-i-media

  • Praca Rzeszów
  • Konsultant Rzeszów
  • Konsultant ślubny Rzeszów
  • Specjalista ds. finansów Rzeszów
  • Pracownik ds. administracji Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. reklamy Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055