Konsultant ds. systemu WMS
  • Błonie
Błonie, Błonie, mazowieckie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca administracja systemem WMS
  • Wsparcie innych pracowników oraz działów w zakresie funkcjonowania systemu
  • Udział w planowaniu rozwoju i integracji systemów na podstawie oczekiwań biznesu
  • Wsparcie przy specyfikowaniu wymagań i procesów biznesowych
  • Weryfikacja zgodności tworzonego rozwiązania z pierwotnie przyjętymi założeniami
  • Tworzenie raportów w MS SQL
  • Nadzór nad spójnością dokumentacji

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku z systemem WMS
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych IT w branży TSL/FMCG
  • Znajomość REST API

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość udziału w rozwojowych projektach
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych
  • Elastyczny czas pracy

  • Praca Błonie
  • Konsultant Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749