Konsultant ds. Światłowodu
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
Nexera Sp. z o.o.
4. 8. 2024

W związku z przeprowadzeniem akcji inwentaryzacji adresów w zasięgu sieci światłowodowej, NEXERA zatrudni osoby do akcji specjalnej na okres około 3 miesięcy.

Obowiązki

  • inwentaryzacja adresów w zasięgu sieci światłowodowej Nexery (praca w terenie);
  • informowanie mieszkańców o możliwości podłączenia się do sieci;
  • kolportaż materiałów marketingowych;
  • pozyskiwanie zgód marketingowych;
  • raportowanie przeprowadzonych w terenie działań do koordynatora regionalnego.

Wymagania

  • Wystarczy, że masz wolny czas i zapał do pracy!
  • Nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne do skutecznego przeprowadzenia akcji.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość współpracy na dłużej;
  • zdobycie doświadczenia w branży telekomunikacyjnej;
  • możliwość odbycia praktyk/stażu;
  • pracę w miłej atmosferze, przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie telekomunikacyjnej.

  • Praca Kielce
  • Konsultant Kielce
  • Pracownik ds. administracji Kielce
  • Specjalista ds. reklamy Kielce
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kielce
  • Specjalista ds. PR Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648