Konsultant ds. sprzedaży usług HR
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
L.M. Group Poland
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Konsultant ds. sprzedaży usług HR Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

W związku z rozwojem struktur L.M. Group, poszukujemy osób gotowych kontynuować swoją karierę zawodową na stanowisku:

Numer referencyjny: LG/2024

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Proaktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych i usług agencji pracy tymczasowej do nowych klientów na terenie Polski
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Generowanie Leadów sprzedażowych
  • Ciągłe badanie potrzeb rynkowych
  • Współpraca z działami operacyjnymi oraz działem marketingu
  • Reprezentowanie firmy na imprezach branżowych
  • Realizowanie celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży usług HR-owych
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Konsekwencja w dążeniu do celu
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Entuzjazm na co dzień
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży agencji HR
  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji procesów rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet finansowy z nielimitowanym bonusem
  • Pracę hybrydową w jednym z naszych biur w Poznaniu lub w Gdańsku
  • Elastyczną formę zatrudnienia (w tym umowa o pracę)
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
  • Szkolenia
  • Samochód Służbowy
  • Opiekę medyczną

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Organizator usług Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Technik usług fryzjerskich Poznań
  • Konsultant Poznań
  • Konsultant ślubny Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055