Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej / internetowej
  • Swarzędz
Swarzędz, Swarzędz, wielkopolskie, Polska
iSzambo.pl
22. 4. 2024

Start-up działający w obszarze wywozu nieczystości realizujący nowatorski projekt Internetowy

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych partnerów / klientów.
  • Definiowanie potrzeb zgłaszanych przez klientów i dbanie o ich satysfakcję.
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientem.
  • Przygotowywanie ofert, kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Bieżące monitorowanie i raportowanie efektywności działań.

Wymagania:

  • Zdolności negocjacyjne i perswazyjne.
  • Mile widziana znajomość mediów społecznościowych.
  • Zaangażowania i entuzjazmu.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze sprzedaży telefonicznej /  internetowej.
  • Kompleksowe wdrożenie i szkolenia z zakresu wykonywanych obowiązków.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenia lub B2B.
  • Dużą samodzielność działania i elastyczny czas pracy.

  • Praca Swarzędz
  • Konsultant Swarzędz
  • Swarzędz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659