Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej
  • Warszawa, Śródmieście
mazowieckie, Warszawa, Śródmieście, mazowieckie, Polska
Instytut Rachunkowości i Podatków Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Jesteśmy firma szkoleniowo-doradczą, działającą w branży finansowej, rachunkowej, podatkowej i prawnej itp. W naszej ofercie można znaleźć propozycję tematów szkoleń otwartych, zamkniętych (in-company), konferencji oraz usług doradczych.

Opis stanowiska

  • telefoniczne pozyskiwanie nowych uczestników szkoleń i usług doradczych organizowanych przez firmę
  • realizacja planów sprzedażowych
  • współpraca z menedżerami przygotowującymi oferty sprzedaży
  • opieka nad przydzieloną bazą klientów
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i kontakt z klientami

Wymagania

  • komunikatywność i motywacja do pracy
  • chęć samodoskonalenia i samokształcenia
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • wysoka kultura osobista
  • jesteśmy otwarci na osoby u progu kariery zawodowej

Oferujemy

  • szkolenie merytoryczne i sprzedażowe
  • stałe wynagrodzenie plus prowizję
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • rozwoju kariery zawodowej dla osób rozpoczynających pracę
  • pracę w centrum Warszawy (Warszawa Śródmieście)
  • a to wszystko w zgranym zespole :)

  • Praca mazowieckie
  • Konsultant Wysokie Mazowieckie
  • Konsultant mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567