Konsultant ds. Sprzedaży
  • Stalowa Wola
Stalowa Wola, Stalowa Wola, podkarpackie, Polska
Alsendo sp. z o.o.
22. 10. 2024

Alsendo to wiodąca platforma technologiczna do zarządzania wysyłkami i dostawami. Zapewnia firmom, od małych biznesów po duże przedsiębiorstwa i e-commerce, narzędzia i wsparcie niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Nasze rozwiązania, oparte na nowoczesnej technologii i zrównoważonym rozwoju, zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i wydajności. Do grupy Alsendo należą: Apaczka, Innoship, Ecolet, Sendit i Zaslat.

Naszą ambicją jest dalszy, dynamiczny rozwój technologiczny. Ważnym elementem naszej strategii biznesowej jest rozwój kompetencji naszego zespołu pracowników. Zapewniamy dostęp do szkoleń, możliwość uczenia się u ekspertów z wielu działów firmy, wyjazdy integracyjne, a benefity typu opieka medyczna są oczywistością. Wierzymy, że dzięki prężnie działającemu biznesowi oraz zaangażowanemu zespołowi uda się nam osiągnąć ambitne cele.
Twój zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż i promowanie usług kurierskich przez telefon
  • Bieżąca obsługa klientów i negocjacje warunków współpracy
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Samodzielna, skuteczna realizacja założonych celów

Nasze wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta (doświadczenie w branży kurierskiej/logistycznej będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność słuchania klienta oraz precyzyjnego przekazywania informacji
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę
  • Aktywne poszukiwanie możliwości rozwoju
  • Umiejętność skutecznego przekonywania i radzenia sobie z wątpliwościami klienta
  • Zdolność do efektywnej organizacji pracy

To oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • Praca w miłej, przyjaznej atmosferze, brak dress codu
  • Szybki proces rekrutacyjny (możliwość spotkania on-line lub stacjonarnie)
  • Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę (lub własna działalność)
  • Specjalistyczne szkolenia od pierwszego dnia pracy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Wyjątkowe spotkania integracyjne
  • Zniżki na firmowe usługi
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, liderze na rynku

  • Praca Stalowa Wola
  • Konsultant Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699