Konsultant ds. sprzedaży
  • Brzozów
Brzozów, Brzozów, podkarpackie, Polska
AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.
13. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów i usług
  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta (bezpośredniej oraz telefonicznej)
  • realizacja planów sprzedaży
  • umawianie Pacjentów na badania słuchu
  • przeprowadzanie wizyt kontrolnych u Pacjentów
  • budowanie bazy klientów

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży
  • chcesz rozwinąć swoje umiejętności sprzedażowe w jednej z największych firm na rynku zajmujących się sprzedażą aparatów słuchowych
  • lubisz pracę z ludźmi i chętnie nawiązujesz kontakty
  • czerpiesz radość z pomagania innym
  • chęć rozwoju w zawodzie protetyka
  • gotowość do podjęcia nauki w dziedzinie protetyki słuchu

To oferujemy

  • W Audiofonie doceniamy naszych pracowników: również Tobie zapewnimy najlepszy system premiowy w branży.
  • Stawiasz, podobnie jak my, na ciągły rozwój? Zapewnimy Ci udział w szkoleniach, webinariach; wsparcie trenerów wewnętrznych; platformę szkoleniową, blog branżowy i udział w wielu ciekawych projektach. Dodatkowo pomożemy Ci z zdobyciu zdobyciu cennego doświadczenia i kierunkowego wykształcenia (umożliwiamy ukończenie szkoły w pełni finansowanej przez Audiofon).
  • Jeśli lubisz aktywność fizyczną i dbasz o dobrą formę, mamy dla Ciebie Kartę Multisport. W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i innych programów dofinansujemy Ci wyjazd na wakacje lub wyjście np. do kina lub teatru. Jeśli jesteś rodzicem, dofinansujemy opiekę nad dzieckiem. Na święta otrzymasz od nas kartę przedpłacową ? I to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Ciebie! Zapewnimy Ci naprawdę atrakcyjny pakiet benefitów!
  • Szukasz pracy, która ma SENS? Pracując razem z nami weźmiesz udział w realizacji naszej misji, jaką jest pomoc osobom niedosłyszącym: Pomagamy słyszeć lepiej!
  • Świetna atmosfera w pracy jest dla nas niezwykle ważna! U nas poznasz ciekawych ludzi pełnych pasji.
  • A jeśli zależy Ci na tym, by mieć wolne weekendy, gwarantujemy Ci stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku. Sobota i niedziela to u nas czas wolny od pracy!
  • Wydaje Ci się, że pasujesz do nas idealnie? ? Nie zwlekaj i dołącz do nas!

  • Praca Brzozów
  • Konsultant Brzozów
  • Brzozów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714