Konsultant ds. Relacji z Klientami z Językiem Ukraińskim
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Concentrix
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Obsługa połączeń wychodzących (audio, video).
  • Budowanie i utrzymanie relacji z klientami.
  • Tworzenie ofert dostosowanych do potrzeb klientów.
  • Wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka polskiego (min. C1) oraz ukraińskiego (min. B2).
  • Umiejętności sprzedażowe i orientacja na klienta.
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w obsłudze klienta.
  • Skrupulatność i umiejętność zarządzania czasem pracy.

Oferujemy:

  • Pełnoetatowe zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie bazowe plus bonus 1500 zł.
  • Elastyczne godziny pracy (pon.-pt. 09:00-20:00, sob. 11:00-17:00).
  • Komfortowe biuro w centrum Lublina, kompleksowe szkolenie oraz atrakcyjne benefity (m.in. opieka medyczna i ubezpieczenie na życie).

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Konsultant Lublin
  • Konsultant ślubny Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536