Konsultant ds. rekrutacji z j.ukraińskim / rosyjskim
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
1. 10. 2024

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.
Twoje zadania:

  • Publikowanie ofert pracy,
  • Aktywność w mediach społecznościowych,
  • Prowadzenie rozmów z kandydatami.

Czego oczekujemy:

  • Gotowość do współpracy,
  • Samodzielność, zaangażowanie i precyzja,
  • Dostępność,
  • Motywacja finansowa,
  • Umiejętności sprzedażowe i wysoka kultura osobista.

Co oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i dzielenia się własnymi pomysłami,
  • Praca zdalna na umowę zlecenie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Wynagrodzenie za każdego przyciągniętego kandydata.

  • Praca Łódź
  • Konsultant Łódź
  • Konsultant ślubny Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667