Konsultant ds. rekrutacji wschodniej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Folga S.A.
8. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Prowadzeniem projektów rekrutacyjnych, głównie na stanowiska produkcyjne
  • Analiza, selekcja kandydatów oraz prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • Tworzenie ofert pracy i raportowanie wyników
  • Monitorowanie rynku pracy i analiza trendów zatrudnienia.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność obsługi MS Office
  • Komunikatywność, samodzielność, nastawienie na cel
  • Doświadczenie w prowadzeniu social media (TikTok, Instagram, Facebook)
  • Doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej
  • Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego
  • Doświadczenie w rekrutacji pracowników ze wschodu do pracy w Polsce
  • Umiejętność korzystania z systemu CRM

To oferujemy

  • Elastyczną formę współpracy: praca stacjonarna lub zdalna
  • Wsparcie na każdym etapie pracy oraz wdrożenie w struktury agencji
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i dużą samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjny pakiet benefitów oraz praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy

Jeśli masz doświadczenie w rekrutacji, znasz język ukraiński/rosyjski a nawet polski i szukasz wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu! Oferujemy dynamiczne środowisko pracy w agencji pracy tymczasowej, które pozwoli Ci rozwijać się i realizować swoje pomysły.

  • Praca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536