Konsultant ds. Planowania Finansowego
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
Prudential
5. 4. 2023

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów,
  • sprzedaż ubezpieczeń na życie,
  • organizacja pracy własnej i kalendarza spotkań,
  • planowanie rozwoju swojego biznesu i dążenie do sukcesów zawodowych,
  • prowadzenie własnego biznesu w oparciu o działalność gospodarczą.

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie,
  • komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji z ludźmi,
  • predyspozycje sprzedażowe lub doświadczenie w sprzedaży,
  • chęć rozwoju w ciekawej branży i gotowość do sprzedaży produktów dopasowanych do potrzeb klientów.

To oferujemy

  • współpracę w przyjaznym i wspierającym środowisku,
  • perspektywę wysokich dochodów (prowizje, premie i inne),
  • dużą samodzielność i przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów,
  • nowoczesne i przyjazne technologie umożliwiające sprzedaż także w formule zdalnej,
  • wsparcie szkoleniowe zapewnione przez wykwalifikowanych specjalistów i praktyków,
  • możliwości awansu w oparciu o obiektywne kryteria i Twoje wyniki.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne
  • Konkursy motywacyjne

Rozpocznij karierę w sprzedaży ubezpieczeń, zwiększ swoje dochody i rozwijaj z nami swój własny biznes!

Prudential

Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc. Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r. Należymy do grona największych pod względem kapitalizacji rynkowej grup finansowych na świecie, zarządzamy aktywami o łącznej wartości 341 miliardów funtów. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowaliśmy unikalną ofertę produktową i rekrutacyjną. Poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

  • Praca Opole
  • Konsultant Opole
  • Konsultant Opole Lubelskie
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Specjalista ds. Zakupów Opole
  • Specjalista ds. marketingu Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Specjalista ds. transportu Opole
  • Specjalista ds. HR Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293