Konsultant ds. obsługi klienta z j. niemieckim - Service Desk
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Inco Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta niemieckiego,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem,
  • udzielanie informacji klientom i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • dokumentowanie powstałych akcji w systemie ticketowym.

Nasze wymagania

  • bardzo dobrze/dobrze mówisz i piszesz w języku niemieckim (warunek konieczny),
  • wykazujesz się inicjatywą w działaniu,
  • posiadasz poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania,
  • umiejętnie określasz priorytety i skutecznie działasz na ich podstawie,
  • chcesz i lubisz pomagać innym,
  • masz dużą determinację ukierunkowaną na rozwiązywanie problemów,
  • łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne,
  • swobodnie pracujesz z komputerem.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie za pracę,
  • pracę z językami obcymi w międzynarodowym środowisku,
  • udział w profesjonalnym pakiecie szkoleń,
  • szansę na rozwój i szybką możliwość awansu w strukturach firmy,
  • dostęp do prywatnej służby zdrowia Luxmed,
  • program MultiSport (karnety sportowe),
  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do długiego urlopu, dofinansowanie do zakupu szkieł korekcyjnych),
  • dodatkowe świadczenia dla Pracowników w okolicach Świąt,
  • możliwość finansowego wsparcia przy relokacji,
  • możliwość skorzystania z programu poleceń pracowniczych (bonus finansowy za polecenie kandydata),
  • najlepszą kawę w okolicy :)

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gorzów Wielkopolski
  • Tajemniczy klient Gorzów Wielkopolski
  • Obsługa hotelowa Gorzów Wielkopolski
  • Obsługa gastronomii Gorzów Wielkopolski
  • Konsultant Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. HR Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192