Konsultant ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Nextbike Polska S.A. w restrukturyzacji
22. 5. 2024

Nextbike - lider w dziedzinie innowacyjnych systemów wynajmu rowerów, poszukuje energicznych i komunikatywnych osób na stanowisko Konsultanta ds. Obsługi Klienta. Jeśli masz zdolności interpersonalne, lubisz rozmawiać przez telefon i pomagać innym to mamy idealne zajęcie właśnie dla Ciebie. W związku z rozwojem firmy i rozpoczęciem wsparcia infolinii naszych sąsiadów poszukujemy osób ze znajomością języka niemieckiego.

Twój zakres obowiązków:

  • obieranie połączeń przychodzących z różnych miast w Polsce i Niemiec
  • odpisywanie na wiadomości e-mail w języku niemieckim
  • obsługa czatu online
  • udzielanie informacji oraz pomocy użytkownikom naszych rowerów w Polsce i Niemczech

Nasze wymagania:

  • lekka i swobodna komunikacja w j. polskim i niemieckim
  • pozytywne podejście do Obsługi Klienta
  • chęć do zdobywania nowej wiedzy
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego mile widziana

To oferujemy:

  • szkolenie wprowadzające
  • elastyczny czas pracy
  • naprawdę przyjazną atmosferę
  • wsparcie doświadczonych kolegów
  • owocowe, pizzowe i konkursowe środy
  • imprezy integracyjne
  • darmowe przejazdy na rowerach miejskich

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Obsługa hotelowa Katowice
  • Obsługa gastronomii Katowice
  • Konsultant Katowice
  • Konsultant ślubny Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018