Konsultant ds. obsługi klienta z j. francuskim
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Miejsce pracy: Kraków, stacjonarnie

Twoje zadania:

  • Zapewnienie obsługi klienta francuskojęzycznego w zakresie pierwszej linii wsparcia IT
  • Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń od klientów międzynarodowych, drogą telefoniczną, mailową i / lub systemową, w zależności od projektu
  • Zapewnienie wsparcia w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Utrzymanie proaktywnej komunikacji z klientem
  • Delegowanie i eskalacja zgłoszeń, w razie potrzeby
  • Kontakt z klientem francuskojęzycznym
  • Dokumentowanie i raportowanie wykonanych prac
  • Utrzymywanie i podnoszenie poziomu jakości obsługi klienta

Nasze wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz angielskiego
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta bądź wsparcia IT (np. Service Desk, IT Support, Helpdesk)
  • Dobra organizacja pracy
  • Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów
  • Dobra umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • Zainteresowanie pracą w branży IT
  • Umiejętność pracy z instrukcjami oraz procedurami
  • Zdolność do szybkiego dostosowywania się do dynamicznego środowiska pracy

Oferujemy:
  • Pracę stacjonarnąw dogodnie zlokalizowanym biurze
  • Korzystne warunki zatrudnienia wzbogacone o bonus roczny (zależny od wyników) i dodatki
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz lub w kolejnych miesiącach
  • Kompleksowe wdrożenie pod okiem trenera i doświadczonych kolegów – zapraszamy zarówno osoby doświadczone, jak i dopiero rozpoczynające karierę!
  • Szansę na wykorzystywanie języka francuskiegoi angielskiego dzięki codziennej pracy przy obsłudze klientów francusko- i anglojęzycznych
  • Globalne i lokalne programy, konkursy uznaniowe i inne
  • Benefity: Prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, kursy językowe, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin, paczka powitalna, bonus za polecenie pracownika, bonus roczny (zależny od wyników), dostęp do Employee Assistance Programme, dostęp do platformy e-learningowej Udemy

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Tajemniczy klient Kraków
  • Obsługa hotelowa Kraków
  • Obsługa gastronomii Kraków
  • Konsultant Kraków
  • Konsultant ślubny Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851