Konsultant ds. obsługi klienta
  • Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice)
mazowieckie, Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice), mazowieckie, Polska
Paweł Witak
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Obsługa klientów indywidualnych oraz B2B telefonicznie i mailowo,
  • Doradztwo w zakresie doboru produktów łazienkowych,
  • Zarządzanie zamówieniami za pomocą systemu Baselinker i dokumentacją,
  • Obsługa zwrotów i reklamacji,
  • Współpraca z różnymi działami firmy.

Wymagania
  • Doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie,
  • Zdolności wielozadaniowe, umiejętności komunikacyjne i praca zespołowa,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • Preferowane doświadczenie w obsłudze systemu Baselinker.

Oferujemy
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju osobistego,
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Godziny pracy: poniedziałek-piątek 8:00-16:00.

  • Praca mazowieckie
  • Konsultant Wysokie Mazowieckie
  • Konsultant mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392