Konsultant ds. kontaktów z Klientami
  • Rzeszów, ul. Rejtana 36, budynek Conres, 3 piętro
podkarpackie, Rzeszów, ul. Rejtana 36, budynek Conres, 3 piętro, podkarpackie, Polska
Unicall brand of Natural Pharmaceuticals
25. 5. 2024

Unicall brand jest rozpoznawalną i docenianą marką w branży Contact Center, specjalizującą się w wielokanałowej obsłudze Klienta. Jako brand firmy Natural Pharmaceuticals od wielu lat prowadzimy projekty związane z telefoniczną obsługą Klienta. Stawiamy na profesjonalizm, przejrzyste zasady współpracy i pozytywnych ludzi. Dla nas liczą się chęci i motywacja - resztę wypracujemy wspólnie! Gwarantujemy szkolenia oraz wdrożenie w obowiązki.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa połączeń telefonicznych,
  • Przedstawianie i promowanie ofert produktowych,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Aktywna sprzedaż i pokonywanie obiekcji klientów.

Wymagania:

  • Zaangażowanie i motywacja – z nastawieniem na realizację powierzonych zadań,
  • Pewność siebie i pozytywne nastawienia,
  • Komunikatywność, nastawienia na pracę z ludźmi po obu stronach słuchawki – ważny jest zarówno Klient jak i z Kolega ze stanowiska obok,
  • Kreatywność i dar przekonywania,
  • Przyjacielska relacja ze słuchawkami i komputerem – musisz znać i lubić swoje narzędzie pracy.

Oferujemy:

  • Cenne doświadczenie sprzedażowe,
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Stały i przejrzysty system wynagrodzeń – za każdą przepracowaną godzinę gwarantowana stawka 28,10 zł brutto,
  • Atrakcyjne premie i konkursy z nagrodami,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, bądź umowę o pracę (możliwość przejścia nawet po 1 miesiącu zatrudnienia!),
  • Dopasowanie godzin pracy do Ciebie: w pełnym wymiarze godzin – 9:00-17:00 w grafiku indywidualnym (min. 4h dziennie),
  • Świetną atmosferę!

  • Praca podkarpackie
  • Konsultant podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055