Konsultant ds. integracji IT
  • Grabów nad Prosną
Grabów nad Prosną, Grabów nad Prosną, Wielkopolskie, Polska
Creative Ideas
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

IT Integration Consultant poszukiwany
Lokalizacja: Grabów nad Prosną (województwo wielkopolskie)+ podróże do 25% w zakresie lokalizacji biur w Warszawie, Krakowie, Szczecinie i Dąbrowie Górniczej, a także ograniczone podróże poza Polskę (np. spotkania zespołowe).
Wynagrodzenie: do 15 000 PLN brutto + benefity
Szukamy Konsultanta ds. Integracji IT, który dołączy do zespołu naszego klienta i będzie wspierał użytkowników końcowych w codziennej pracy z technologią IT.
Projekt trwa 6-12 miesięcy z możliwością przedłużenia lub stałej współpracy!
Twoje zadania:
Budowanie relacji z użytkownikami końcowymi oraz IT
Wsparcie techniczne (komputery, oprogramowanie, urządzenia mobilne)
Prowadzenie szkoleń i wsparcie przy zmianach IT
Konfiguracja sprzętu w środowisku Microsoft
Wsparcie globalnych zespołów IT i zarządzanie projektami
Wymagania:
Dyplom ukończenia szkoły średniej lub wyższe w dziedzinie IT lub pokrewnej. Preferowane wykształcenie wyższe
Min. 5 lat doświadczenia w IT (codzienne wsparcie użytkowników końcowych), w tym projekty transformacji IT
Biegły angielski i polski
Znajomość technologii Microsoft Office 365, Active Directory
Umiejętność wsparcia użytkowników na miejscu i zdalnie
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet medyczny
Karta sportowa
Bilety na wydarzenia kulturalne
Platforma e-learningowa (angielski, niemiecki, hiszpański)
Laptop, telefon
Program wsparcia psychicznego
Chcesz być częścią dynamicznego zespołu i wnieść wartość do transformacji IT? Aplikuj teraz!

  • Praca Grabów nad Prosną
  • Konsultant Grabów nad Prosną
  • Grabów nad Prosną - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563