Konsultant ds. cyberbezpieczeństwa
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma doradcza i technologiczna, która od ponad 25 lat wspiera branżę ubezpieczeniową w transformacji cyfrowej. Dzięki zaufaniu najważniejszych światowych firm technologicznych, nasz klient oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, integracji platform, analizy danych, sztucznej inteligencji, bezpieczeństwa IT oraz zarządzania tożsamością i dostępem. Współpraca z renomowanymi partnerami, takimi jak Guidewire, Adacta i WTS, pozwala na dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla sektora ubezpieczeniowego. Firma jest także aktywnym członkiem Deutschsprachigen SAP Anwendergruppe (DSAG), co świadczy o jej zaangażowaniu w rozwój technologiczny i branżowy. Aktualnie poszukujemy specjalistów z branży ubezpieczeniowej oraz IT, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu i pracować nad projektami, które kształtują przyszłość sektora. Jeśli jesteś gotów na wyzwania w międzynarodowym środowisku i chcesz rozwijać swoje umiejętności w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zapraszamy do aplikowania.

Wymagania:

  • Ocena podatności
  • Zaawansowane umiejętności rozwiązywania problemów i myślenia koncepcyjnego
  • Wiedza z zakresu zarządzania, potwierdzona doświadczeniem w co najmniej jednej z dziedzin związanych z wynikami dotyczącymi bezpieczeństwa
  • Bardzo dobre zrozumienie domen bezpieczeństwa, w szczególności obszarów oceny i usuwania usterek bezpieczeństwa, poparte co najmniej 1-2 letnim doświadczeniem
  • Wiedza z zakresu zarządzania, potwierdzona doświadczeniem w co najmniej jednej z dziedzin wyników dotyczących bezpieczeństwa: wrażliwości na stanowiskach roboczych i/lub serwerach, wrażliwości w kontenerach, SAST, odstępstwa od podstawowych zasad bezpieczeństwa (zgodność z polityką)
  • Zaawansowane umiejętności rozwiązywania problemów i myślenia koncepcyjnego, z umiejętnością znalezienia rozwiązań dla nietypowych problemów związanych z działaniami naprawczymi
  • Dobre zrozumienie podejścia opartego na ryzyku i zarządzania ryzykiem
  • Doświadczenie w współpracy/negocjacjach międzyorganizacyjnych
  • Biegła znajomość języka angielskiego w biznesie i techniczna jest konieczna (zarówno pisanie, jak i mówienie)
  • Wiedza i doświadczenie w dziedzinach DAST, zarządzania problemami, Secure DevOps, DORA, OWASP

Dodatkowe atuty:

- Znajomość narzędzi i metodologii oceny i wzbogacania wyników z zakresu bezpieczeństwa

- Umiejętność interpretacji wyników za pomocą różnorodnych technik, począwszy od prostych analiz eksploracyjnych danych, aż do modelowania statystycznego

Oferujemy:

- Praca w międzynarodowym zespole

- Pakiety sportowe i medyczne

- Możliwość nauki języków

- Zatrudnienie na podstawie B2B lub UoP

- Hybrydowy tryb pracy

Obowiązki:

  • Identyfikacja luk w naprawie i dążenie do ich rozwiązania
  • Doradzanie interesariuszom w zakresie dostępnych rozwiązań i działań, które należy podjąć
  • Analiza wyników skanowania w celu zdefiniowania konkretnych kroków mających na celu zmniejszenie ryzyka
  • Współpraca z odpowiedzialnymi interesariuszami ds.działań naprawczych
  • Zapewnienie zrozumienia wyników z zakresu bezpieczeństwa i odpowiedniego tempa naprawy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Gdańsk
  • Konsultant Gdańsk
  • Konsultant Pruszcz Gdański
  • Konsultant Nowy Dwór Gdański
  • Konsultant Starogard Gdański
  • Konsultant gdański
  • Konsultant ślubny Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246