Konsultant ds. Bot (VoiceBot/Chatbot)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
14. 5. 2024

Dla naszego klienta z sektora transportu poszukujemy Konsultanta ds. botów. Firma ta obsługuje tysiące osób i jest liderem w swojej branży. Rozwój i modernizacja usług, w tym botów (VoiceBot/Chatbot) jest jednym z kluczowych zadań na ten rok. Poszukujemy osób zmotywowanych i gotowych na wyzwania zawodowe.

Oczekujemy

  • doświadczenia we wdrażaniu systemów IT wykorzystujących elementy AI (chat/voicebot)
  • znajomości i rozumienia algorytmów ML
  • umiejętności modelowania procesów CI/CD oraz pipeline’ow do trenowania i automatyzacji BOT’ów
  • znajomości zasad projektowania i architektury systemów Telco/IT klasy Enterpise z wykorzystaniem standardów technicznych TOGAF, eTOM, SOA), IT governance (ITIL/CMMI/COBIT)
  • znajomości zagadnień i narzędzi do przetwarzania i generowania głosu (NLP/NLU/NLG)
  • znajomości zagadnień kierowania połączeniami głosowymi w środowiskach Customer Center, IVR, VPABX w technologii pakietowej (SIP) oraz komutowanej (PSTN/ISDN)
  • znajomości metodologii testowania aplikacji, systemów IT, przygotowania strategii testów, przypadków testowych, planu testów, wykonywanie testów z użyciem typowych narzędzi (Selenium, Zefir, Jira, Testlink, Redmine, inne)
  • umiejętności projektowania dashbord’ów nadzorujących działanie procesów z uwzględnieniem KPI
  • wiedza na temat procedur przetargowych SIWZ/RFP/RFQ/zamówień publicznych obowiązujących na polskim rynku
  • negocjacja kontraktów, umów wdrożenia i wsparcia powdrożeniowego systemów IT

Mile widziane:

  • realizacja co najmniej 5 projektów technicznych z obszaru telekomunikacji i informatyki (o różnym poziomie złożoności, czasu trwania, budżecie).
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami i budżetami przekraczającymi wartość ~ 1milion PLN

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • kontrakt B2B (6 miesięcy z możliwością przedłużenia)
  • szkolenia techniczne
  • możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
  • możliwość uczestniczenia w rozwoju i budowaniu strategii
  • pracę pełną wyzwańw dynamicznym środowisku
  • pracę na odpowiedzialnym i strategicznym stanowisku

Zadania

  • spisanie obowiązujących procesów, które można zautomatyzować poprzez zastosowanie Bota
  • walidacja rynku i przedstawienie ofert, które dotyczą możliwości zastosowania Botów
  • przygotowanie wymagań i dokumentacji w tym OPZ (opis przedmiotu zakupu)
  • przygotowanie i nadzór nad RFI
  • zebranie, opracowanie materiału, przygotowanie dokumentacji do przeprowadzenia postępowania zakupowego (szacowanie na podstawie RFI, projekt umowy, załączniki do umowy)

  • Praca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322