Konsultant ds. administracji i rekrutacji
  • Szczecin
konsultant ds. administracji i rekrutacji
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Zespół Randstad zwiększa swoje szeregi - być może szukamy właśnie Ciebie.

Jeśli rekrutacja i zatrudnianie pracowników jest obszarem, który Cię interesuje i w którym chcesz się rozwijać – zostaw tu swoje CV – bardzo chcemy Cię poznać.

Miejsce pracy: Szczecin

Oczekujemy

  • prawa jazdy kat. B,
  • wykształcenia wyższego,
  • gotowości do pracy w dynamicznym środowisku.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych - opieka medyczna, karta sportowa, nauka języków obcych i inne,
  • pakiet szkoleń wprowadzających.

Zadania

  • samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji na stanowiska produkcyjne,
  • praca administracyjna związana z zatrudnianiem pracowników tymczasowych,
  • bliska współpraca z Klientem (codzienna komunikacja, raportowanie).

  • Praca Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Specjalista ds. kadr i płac Szczecin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Szczecin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Szczecin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Szczecin
  • Konsultant Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Konsultant ślubny Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584