Konsultant Centrum Kontaktu
  • Gdańsk, pomorskie
Gdańsk
957-10-72-492
9. 10. 2024
4400

Biuro Rekrutacji Pracowników KADRY HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: Palio Office Park A, Gdańsk, (lub zdalnie - po okresie próbnym)

Opis stanowiska:

• Udzielanie informacji dotyczących asortymentu firmy,

• Kontakt telefoniczny z Klientami, zarówno połączenia przychodzące jak i wychodzące,

• Dbanie o pozytywne relacje ze stałymi Klientami,

• Przeprowadzanie badań ankietowych,

• Umawianie spotkań,

• Prezentowanie oferty firmy,

• Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym: 8-16 i 11-19,

Od Kandydatów wymagamy

• Minimum średniego wykształcenia,

• Samodzielności i komunikatywności oraz swobody w kontakcie telefonicznym,

• Nienagannej dykcji oraz wysokiej kultury osobistej,

• Poprawnego posługiwania się językiem polskim zarówno w mowie jak i piśmie,

• Bardzo dobrej obsługi komputera,

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

• Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym 3 miesiące,

• Pracę od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami,

• Jasno określoną ścieżkę rozwoju: możliwość awansu i wzrostu wynagrodzenia już po okresie próbnym.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@kadry-hr.pl

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym KCK/10/24 organizowanych przez firmę KADRY HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam KADRY HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem

2. .” 2. dobrowolnie „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę KADRY HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam KADRY HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554

  • Praca Gdańsk
  • Konsultant Gdańsk
  • Konsultant Pruszcz Gdański
  • Konsultant Nowy Dwór Gdański
  • Konsultant Starogard Gdański
  • Konsultant gdański
  • Konsultant ślubny Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251