Konsultant Call Center
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Eurofinance
12. 9. 2024

Eurofinance Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową, która dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami, nie tylko ubezpieczeniowymi, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich mienie. Bogata gama produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie dla potrzeb danego klienta.W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant Call Center.

Twój zakres obowiązków

  • Praca na połączeniach wychodzących do Klientów
  • Dbanie o zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla Klienta
  • Analiza potrzeb Klientów i kierowanie zapytań do odpowiednich działów
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży czy w rozmowach z Klientami - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Otwartość na nowe sytuacje i wyzwania
  • Minimum średnie wykształcenie

To oferujemy

  • Praca od poniedziałku do piątku, w systemie 8-mio godzinnym
  • Bezpłatny dojazd do/z pracy do najbliższego przystanku autobusowego
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system prowizyjny
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach finansowych
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • Przyjazna atmosfera

  • Praca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584